Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
Three Monkeys (2008) me Titra Shqip

Three Monkeys (2008) me Titra Shqip

May. 16, 2008Turkey109 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Një familje lufton kundër gjasave për të qëndruar së bashku kur gënjeshtrat e vogla shndërrohen në një mbulim ekstravagant. Për të shmangur vështirësitë dhe përgjegjësitë që përndryshe do të ishin të pamundura për t’u duruar, familja zgjedh të injorojë të vërtetën, të mos shohë, dëgjojë apo flasë për të. Por a e zhvlerëson të vërtetën e ekzistencës së tij luajtja e “Tre majmunëve”?

Three Monkeys (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Üç maymun
Vlerësimi IMDb 7.3 21,960 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 149 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

42 (2013) me Titra Shqip
Lightning Bug (2004) me Titra Shqip
The Longest Week (2014) me Titra Shqip
Alice (2022) me Titra Shqip
American Ninja 4: The Annihilation 1990 me Titra Shqip
6 Years (2015) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Bridget Jones’s Diary (2001) me Titra Shqip
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
The Maze Runner (2014) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Along Came Wanda (2021) me Titra Shqip