Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 503 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip

Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip

Zhytur në errësirëOct. 30, 2013United States112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Thor lufton për të rivendosur rendin në të gjithë kozmosin… por një garë e lashtë e udhëhequr nga Malekith hakmarrës kthehet për ta zhytur universin përsëri në errësirë. Përballë një armiku që as Odin dhe Asgard nuk mund t’i rezistojnë, Thor duhet të niset në udhëtimin e tij më të rrezikshëm dhe personal deri më tani, që do ta ribashkojë atë me Jane Foster dhe do ta detyrojë atë të sakrifikojë gjithçka për të shpëtuar të gjithë.

Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Thor: The Dark World
Vlerësimi IMDb 6.9 612,364 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 13,488 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

World War Z (2013) me Titra Shqip
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
Monster Family 2 (2021) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
12 Rounds 3: Lockdown (2015) me Titra Shqip
Mile 22 (2018) me Titra Shqip
Minions (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit