Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 828 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip

Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip

Pa çekiç. Nuk ka problem.Oct. 25, 2017United States131 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Thor është i burgosur në anën tjetër të universit dhe e gjen veten në një garë me kohën për t’u kthyer në Asgard për të ndaluar Ragnarok, shkatërrimin e botës së tij të shtëpisë dhe fundin e qytetërimit Asgardian, në duart e një kërcënimi të ri të fuqishëm, Hela e pamëshirshme.

Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Thor: Ragnarok
Vlerësimi IMDb 7.9 617,117 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 15,986 vota

Regjizori

Ben Cooke
Regjizori

Aktorët

Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Tessa Thompson isScrapper 142 / Valkyrie
Scrapper 142 / Valkyrie
Jeff Goldblum isEn Dwi Gast / Grandmaster
En Dwi Gast / Grandmaster
Idris Elba isHeimdall
Heimdall
Karl Urban isSkurge / Executioner
Skurge / Executioner
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk
Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Osiris Child (2016) me Titra Shqip
F9 (2021) me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
Showtime (2002) me Titra Shqip
Burnout 2 (2016) me Titra Shqip
Vampire Academy (2014) me Titra Shqip
Run Hide Fight (2021)
Man of the House (2005) me Titra Shqip
Rise of the Footsoldier: Origins (2021) me Titra Shqip
Lazarus (2021) me Titra Shqip
Home Alone 2: Lost in New York (1992) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit