Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
They Call Me Trinity (1970) me Titra Shqip

They Call Me Trinity (1970) me Titra Shqip

Kujdes! Këtu vjen Trinity...Dec. 22, 1970Italy106 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e thjeshtë tregon që çifti po vjen në shpëtimin e mormonëve paqedashës kur Majori Harriman i etur për tokë i dërgon ngacmuesit e tij për t’i ngacmuar ata që të heqin dorë nga lugina e tyre pjellore. Trinity dhe Bambino arrijnë të shpëtojnë Mormonët dhe t’i dërgojnë djemtë e këqij që të mbushen me humor të ashpër në vend të dhunës së tepruar, duke shpëtuar ditën.

They Call Me Trinity (1970) me Titra Shqip
They Call Me Trinity (1970) me Titra Shqip
They Call Me Trinity (1970) me Titra Shqip
They Call Me Trinity (1970) me Titra Shqip
They Call Me Trinity (1970) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lo chiamavano Trinità...
Vlerësimi IMDb 7.4 22,368 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 1,038 vota

Regjizori

Enzo Barboni
Regjizori

Aktorët

Farley Granger isMajor Harriman
Major Harriman
Ezio Marano isFrank Faina / Weasel
Frank Faina / Weasel
Luciano Rossi isTimmy / Timid
Timmy / Timid
Ugo Sasso isSheriff Zoppo
Sheriff Zoppo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kate (2021) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
A Pistol for Ringo 1965
Death Valley (2021) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
Heartsong (2022) me Titra Shqip
Locked Down 2021
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) me Titra Shqip
Welcome Back Mr. President (2019) me Titra Shqip
High Life (2009) me Titra Shqip
Austin Powers: International Man of Mystery 1997