Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 175 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip

The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip

Dec. 24, 2020China132 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Çdo disa qindra vjet, demoni më i fuqishëm në tokë – një demon gjarpër – zgjohet dhe Mjeshtrit Yin-Yang thirren në kryeqytet. Ndërkohë, Princesha e mbretërisë ka planet e saj, pasi ajo komploton për të kërkuar fuqinë e demonit.

The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 晴雅集
Vlerësimi IMDb 6.5 4,399 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 101 vota

Regjizori

Guo Jingming
Regjizori

Aktorët

Mark Chao isQingming
Qingming
Wang Ziwen isPrincess Zhang Ping
Princess Zhang Ping
Wang Duo isHe Shouyue
He Shouyue
Jessie Li isLongye
Longye
Xu Kaicheng isPosessed Painter
Posessed Painter
Sun Chenjun isKilling Stone
Killing Stone
Jasper isSnow Tengu
Snow Tengu
Ju Xiaowen isThe Eye Demon
The Eye Demon
Wang Qing isThe Hair Demon
The Hair Demon
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Frontier(s) 2007
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
Predator: Dark Ages (2015) me Titra Shqip
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
Ted K (2022) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Boon (2022) me Titra Shqip
The Subject (2020) me Titra Shqip
A Taxi Driver (2017) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip