Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 397 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Yin Yang Master 2021 me Titra Shqip

The Yin Yang Master 2021 me Titra Shqip

Feb. 12, 2021China113 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bota është në prag të një lufte shkatërruese me përbindëshat që po vijnë për të tërhequr Gurin e Shkallëzuar. Jeta e Yin Yang Master Qingming është në rrezik dhe ai udhëton në botë të ndryshme për t’u përgatitur për sulmet e ardhshme. Në udhëtimin e tij, Qingming zbulon se çelësi për të gjitha fatkeqësitë është përqafimi i identitetit të tij hibrid si të njeriut ashtu edhe të përbindëshit.

The Yin Yang Master 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal 侍神令
Vlerësimi IMDb 6.4 1,800 vota
Vlerësimi TMDb 7 24 vota

Regjizori

Li Weiran
Regjizori

Aktorët

Chen Kun isQin Ming
Qin Ming
Zhou Xun isBai Ni
Bai Ni
Qu Chuxiao isYuan Bo Ya
Yuan Bo Ya
Wang Likun isPeach blossom fairy
Peach blossom fairy
Shen Yue isShen Le
Shen Le
Wang Zixuan isSnow girl
Snow girl
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ignatius of Loyola (2016) me Titra Shqip
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Heneral Luna (2015) me Titra Shqip
Paws of Fury: The Legend of Hank (2022) me Titra Shqip
Sweetheart (2021) me Titra Shqip
Jackie (2016) me Titra Shqip
The Great Wall (2016) me Titra Shqip
House of Gucci (2021) me Titra Shqip
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
5 Flights Up (2014) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit