Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
The Wrath Of Vajra (2013) me Titra Shqip

The Wrath Of Vajra (2013) me Titra Shqip

Sep. 24, 2013China115 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
4 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitet 1930, një kult japonez i quajtur Tempulli i Hades u urdhërua të bashkëpunonte me ushtrinë japoneze për të shkatërruar Kinën. Ata blejnë kaq shumë fëmijë të vegjël nga një familje e varfër, të cilët do të trajnohen si një makinë vrasëse vdekjeprurëse dhe do t’i shërbejnë Perandorisë së Japonisë. Njëri prej tyre është Vajra, i cili u detyrua nga robëruesit të luftonte për ushqimin, duke shkaktuar aksidentalisht vdekjen e vëllait të tij. Disa vite më vonë, Vajra u rrit dhe u bë një nga vrasësit më të mëdhenj në sektin Hades. Vajra arratiset në Kinë dhe bashkohet me Shaolin, ku ai merr ndriçim shpirtëror dhe i vendosur për të mbështetur Kinën kundër Japonisë.

The Wrath Of Vajra (2013) me Titra Shqip
The Wrath Of Vajra (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal 金刚王
Vlerësimi IMDb 5.7 1,721 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 44 vota

Regjizori

Aktorët

Zhang Yamei isAmano Eko
Amano Eko
Steve Yoo isKurashige Daisuke/K-28
Kurashige Daisuke/K-28
Poppin Hyun-Joon isCrazy Monkey
Crazy Monkey
Jiang Baocheng isTetsumaku Rai
Tetsumaku Rai
Yasuaki Kurata isAmano Kawao
Amano Kawao
Hiroyuki Ikeuchi isPrince Shiroginomiya
Prince Shiroginomiya
Matt Mullins isLt. Bill Anderson/K-31
Lt. Bill Anderson/K-31
Zhang Chunzhong isHigh Priest
High Priest
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Delta Force (1986)
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The White Storm (2013) me Titra Shqip
The Roundup (2022) me Titra Shqip
Resident Evil: Vendetta (2017) me Titra Shqip
Battle: Los Angeles (2011) me Titra Shqip
Jakob’s Wife 2021
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Nokas (2010) me Titra Shqip
Once Fallen (2010) me Titra Shqip
Jigsaw (2017) me Titra Shqip
Cold Prey (2006) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit