Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5613 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip

The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip

Oct. 13, 2021Denmark128 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë


Përshkrimi i Filmit

30-vjeçarja Julie jeton me Akselin 40-vjeçar, një karikaturist kulti. Aksel është një burrë i dashur dhe i kujdesshëm dhe jeta e çiftit në skenën e artit të Oslos ka të bëjë me koktejet dhe ngjarjet në të cilat duhet të marrin pjesë. Julie, megjithatë, nuk ndihet e plotësuar. Në pamundësi për të përballuar peshën e pritshmërive të familjes apo dëshirën e Akselit për të pasur një fëmijë, ajo vazhdon të ndjekë ëndrrat personale që ndryshojnë gjatë gjithë kohës. Një mbrëmje, ndërsa dëshpërimisht përpiqet të rizbulojë disa ndjesi të humbura të rinisë së saj, Xhuli futet fshehurazi në një festë dasme, ku takon Eivindin, moshatarin e saj.

The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Verdens verste menneske
Vlerësimi IMDb 8.1 7,368 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 108 vota
Shpërndarë6

Tituj të Ngjashëm

King Kong 2005 me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Black Friday (2021) me Titra Shqip
5-25-77 (2017) me Titra Shqip
Scary Movie 5 (2013) me Titra Shqip
Christmas Thieves (2021) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
The Good Lie (2014) me Titra Shqip
Spin Me Round (2022) me Titra Shqip
The Swimmers (2022) me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001 me Titra Shqip