Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 103 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip

The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip

Sep. 17, 2020South Korea77 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa burri i saj është në një udhëtim pune, Gamhee takon tre nga miqtë e saj në periferi të Seulit. Ata bëjnë një bisedë miqësore, si gjithmonë, por ka rryma të ndryshme që rrjedhin të pavarura nga njëra-tjetra, si sipër dhe nën sipërfaqe.

The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip
The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip
The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip
The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip
The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip
The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip
The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip
The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip
The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip
The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 도망친 여자
Vlerësimi IMDb 6.7 2,444 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 41 vota

Regjizori

Hong Sang-soo
Regjizori

Aktorët

Seo Young-hwa isYoung-soon
Young-soon
Song Seon-mi isSu-young
Su-young
Kwon Hae-hyo isMr. Jung
Mr. Jung
Lee Eun-mi isYoung-ji
Young-ji
Ha Seong-guk isYoung Poet
Young Poet
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

All the Money in the World (2017) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020)
Vault (2019) me Titra Shqip
Black Bear 2020
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Chandigarh Kare Aashiqui (2021) me Titra Shqip
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
Sleepers (1996) me Titra Shqip
Transcendence (2014) me Titra Shqip
Critical Thinking (2020) me Titra Shqip
Honey (2003) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip