Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 333 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Wolf and the Lion (2021) me Titra Shqip

The Wolf and the Lion (2021) me Titra Shqip

Një miqësi e pamundur. Një aventurë e pabesueshme.Oct. 13, 2021France99 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së gjyshit të saj, 20-vjeçarja Alma vendos të kthehet në shtëpinë e saj të fëmijërisë – një ishull i vogël në zemër të pyllit madhështor kanadez. Ndërsa atje, ajo shpëton dy këlyshë të pafuqishëm: një ujk dhe një luan. Ata krijojnë një lidhje të pandashme, por bota e tyre së shpejti shembet ndërsa rojtari i pyllit zbulon kafshët dhe i merr me vete. Dy vëllezërit këlyshë tani duhet të nisin një udhëtim të pabesë nëpër Kanada për t’u ribashkuar me njëri-tjetrin dhe me Almën edhe një herë.

The Wolf and the Lion (2021) me Titra Shqip
The Wolf and the Lion (2021) me Titra Shqip
The Wolf and the Lion (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Le Loup et le Lion
Vlerësimi IMDb 6 851 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 75 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016 me Titra Shqip
Maleficent: Mistress of Evil (2019) me Titra Shqip
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
Home Alone 2: Lost in New York (1992) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
#Home (2021) me Titra Shqip
Home Sweet Home Alone (2021) me Titra Shqip