Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 792 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip

The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip

Fillimi i gjithçkaje.Jun. 15, 2022South Korea137 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë zgjohet në një laborator të madh sekret dhe më pas takon aksidentalisht një vajzë tjetër që po përpiqet të mbrojë shtëpinë e saj nga një bandë. Vajza misterioze rrëzon bandën me fuqitë e saj të papritura dhe stafi i laboratorit niset për ta gjetur.

The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Witch: Part 2. The Other One
Vlerësimi IMDb 6.4 1,063 vota
Vlerësimi TMDb 7.629 31 vota

Regjizori

Aktorët

Park Eun-bin isKyung-hee
Kyung-hee
Jin Goo isYong-doo
Yong-doo
Cho Min-soo isDr. Baek
Dr. Baek
Cha Soon-bae isDr. Byeon
Dr. Byeon
Lee Jong-suk isDirector Jang
Director Jang
Kim Da-mi isKoo Ja-yoon
Koo Ja-yoon
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

American Siege (2022) me Titra Shqip
The Apology (2022) me Titra Shqip
Fortress: Sniper’s Eye (2022) me Titra Shqip
Last Three Days (2020) me Titra Shqip
Into the Deep (2022) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Heart of Dragon (1985) me Titra Shqip
Letters from Iwo Jima (2006) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
Batman: Soul of the Dragon 2021
Sky High (2020) me Titra Shqip
The Marine 4: Moving Target (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit