Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 184 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Witch: Part 1. The Subversion (2018) me Titra Shqip

The Witch: Part 1. The Subversion (2018) me Titra Shqip

Gjithçka ndryshoi pasi u shfaqën.Jun. 27, 2018South Korea125 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ja-yoon është një nxënëse e shkollës së mesme, e cila lufton me humbjen e kujtesës pasi pësoi disa trauma të panjohura gjatë fëmijërisë së saj. Ndërsa përpiqet të zbulojë të vërtetën, ajo tërhiqet pa dashje në një botë krimi dhe e gjen veten në një udhëtim që do të zgjojë shumë sekrete të fshehura thellë brenda.

The Witch: Part 1. The Subversion (2018) me Titra Shqip
The Witch: Part 1. The Subversion (2018) me Titra Shqip
The Witch: Part 1. The Subversion (2018) me Titra Shqip
The Witch: Part 1. The Subversion (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal 마녀
Vlerësimi IMDb 7.1 11,006 vota
Vlerësimi TMDb 7.776 268 vota

Regjizori

Aktorët

Kim Da-mi isKoo Ja-yoon
Koo Ja-yoon
Cho Min-soo isDr. Baek
Dr. Baek
Go Min-si isDo Myeong-hee
Do Myeong-hee
Oh Mi-hee isMr. Goo's wife
Mr. Goo's wife
Jeong Da-eun isLong Hair
Long Hair
Kim Byeong-ok isCorporal Do
Corporal Do
Lee Ju-won isMr. Sung
Mr. Sung
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mirrors (2008) me Titra Shqip
Ida Red (2021) me Titra Shqip
Brave (2007) me Titra Shqip
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Major (2022) me Titra Shqip
The King’s Daughter (2022) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015
Blind War (2022) me Titra Shqip
Dead Rising: Watchtower (2015) me Titra Shqip
Avatar (2009)
Blade (1998) me Titra Shqip
Twist (2021) me Titra Shqip