Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 153 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Winter Lake (2020) me Titra Shqip

The Winter Lake (2020) me Titra Shqip

E vërteta qëndron poshtëOct. 01, 2020Canada92 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi bën një zbulim të zymtë në një liqen sezonal, një adoleshent i vetmuar zbulon të vërtetën për fqinjët e tij, një baba dhe një vajzë që fshehin sekrete të këqija.

The Winter Lake (2020) me Titra Shqip
The Winter Lake (2020) me Titra Shqip
The Winter Lake (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Winter Lake
Vlerësimi IMDb 4.6 843 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 10 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
Wild Child 2008 me Titra Shqip
Love Me Instead (2021) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Burning at Both Ends (2021) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Ghajini (2008) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
A Hero (2021) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit