Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Wild Bunch (1969) me Titra Shqip

The Wild Bunch (1969) me Titra Shqip

Burra të pandryshuar në një tokë që ndryshonJun. 17, 1969USA145 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I paligjshmi i moshuar Pike Bishop përgatitet të dalë në pension pas një grabitjeje të fundit. I bashkuar nga banda e tij, Dutch Engstrom dhe vëllezërit Lyle dhe Tector Gorch, Bishop zbulon se grabitja është një organizim i orkestruar pjesërisht nga një ish-partner, Deke Thornton. Ndërsa banda e mbetur strehohet në territorin meksikan, Thornton i gjurmon – duke rezultuar në përleshje të ashpra me armë me shumë viktima.

The Wild Bunch (1969) me Titra Shqip
The Wild Bunch (1969) me Titra Shqip
The Wild Bunch (1969) me Titra Shqip
The Wild Bunch (1969) me Titra Shqip
The Wild Bunch (1969) me Titra Shqip
The Wild Bunch (1969) me Titra Shqip
The Wild Bunch (1969) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Wild Bunch
Vlerësimi IMDb 7.9 83,423 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 879 vota

Regjizori

Sam Peckinpah
Regjizori

Aktorët

William Holden isPike Bishop
Pike Bishop
Ernest Borgnine isDutch Engstrom
Dutch Engstrom
Robert Ryan isDeke Thornton
Deke Thornton
Edmond O'Brien isFreddie Sykes
Freddie Sykes
Warren Oates isLyle Gorch
Lyle Gorch
Ben Johnson isTector Gorch
Tector Gorch
Emilio Fernández isGen. Mapache
Gen. Mapache
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Year One (2009) me Titra Shqip
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) me Titra Shqip
The Last Victim (2022) me Titra Shqip
Wonder Woman 2017 me Titra Shqip
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
Black Sea (2014) me Titra Shqip
Monster Run (2020) me Titra Shqip
Beyond the Mask (2015) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Vesper (2022) me Titra Shqip
The Delta Force (1986)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit