Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 139 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip

The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip

Jul. 04, 2019China100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ekziston vetëm një rregull në bandën Ching Hing: mos u përfshini kurrë në tregtinë e drogës. Yu Nam, udhëheqësi, ka dy krahë të ndryshëm të djathtë: njëri është Tin besnik ndërsa tjetri është Jizo, i cili falë kokës së tij të ftohtë është në krye të një rrjeti të fshehtë të trafikut të drogës. Me urdhër të udhëheqësit, Tin i jep një mësim të paprecedentë Xhizos, duke e mbajtur atë larg bandës përgjithmonë. Po atë natë, gruaja e policit Fung vritet gjatë një operacioni në klubin e natës së Jizos, ndërsa Tin zotohet të ndryshojë jetën e tij pasi u la nga vajza që ai do. Pesëmbëdhjetë vjet më vonë, tregu i drogës është më i begatë se kurrë: Jizo është bërë zoti më i madh i drogës në Hong Kong, ndërsa Tin shquhet si një manjat financiar dhe filantrop. Duke përdorur pozicionin e tij, Tin vendos një shpërblim prej 100 milionë dollarësh për kokën e Jizos, kontrabandistit numër një të qytetit. Kështu ai do të krijojë kërdi në botën e krimit dhe do të nisë një luftë të përgjakshme.

The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal 掃毒2 天地對決
Vlerësimi IMDb 6 1,176 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 17 vota

Regjizori

Herman Yau
Regjizori

Aktorët

Andy Lau isYu Shun-tin
Yu Shun-tin
Louis Koo isFung Chun-kwok
Fung Chun-kwok
Michael Miu isLam Ching-fung
Lam Ching-fung
Karena Lam isChow Man-fung
Chow Man-fung
Chrissie Chau isChan Ching-mei
Chan Ching-mei
Cherrie Ying isSister Ca
Sister Ca
Jin Au-Yeung isCho Ping
Cho Ping
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
Senior Year (2022) me Titra Shqip
The Tender Bar (2021) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
The Beta Test (2021) me Titra Shqip
Pressure (2015) me Titra Shqip
Copshop (2021) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop (1984) me Titra Shqip
Revolver (2005)
Dashuria S’mjafton aka Love Is Not Enough (2018) Film Shqiptar
The Chalk Line (2022) me Titra Shqip
Dorian (2003) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit