Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 136 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The White Masai (2005) me Titra Shqip

The White Masai (2005) me Titra Shqip

Sep. 14, 2005Germany131 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë, Carola, pushimet e së cilës në Kenia marrin një kthesë interesante kur ajo bëhet e apasionuar pas një Masai. Karola vendos të lërë të dashurin e saj për të qëndruar me dashnorin e saj. Atje, ajo duhet të përshtatet me mënyrën e jetesës së Masai-ve dhe të mësohet me ushqimin e tyre, i cili përfshin qumësht të përzier me gjak. Ajo gjithashtu duhet të përballet me qëndrimin e burrit të saj ndaj grave dhe asaj që ai pret nga një grua. Megjithatë, Carola është mirëpritur ngrohtësisht në fisin që ka zgjedhur të bashkohet.

The White Masai (2005) me Titra Shqip
The White Masai (2005) me Titra Shqip
The White Masai (2005) me Titra Shqip
The White Masai (2005) me Titra Shqip
The White Masai (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Die weisse Massai
Vlerësimi IMDb 6.4 3,850 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 44 vota

Regjizori

Aktorët

Nina Hoss isCarola Lehmann
Carola Lehmann
Jacky Ido isLemalian
Lemalian
Katja Flint isElisabeth
Elisabeth
Antonio Prester isPater Bernado
Pater Bernado
Helen Namaso Lenamarken isLemalians Mutter
Lemalians Mutter
Nicolas Sironka isMini-Chief
Mini-Chief
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
Clean (2022) me Titra Shqip
Before the Fire (2020) me Titra Shqip
Berberian Sound Studio (2012) me Titra Shqip
Yakuza and The Family (2021)
Press Play (2022) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
The Fountain (2006) me Titra Shqip
Lost Angel (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit