Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 390 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1femax20.com
The Way We Are 2020 me Titra Shqip

The Way We Are 2020 me Titra Shqip

Jan. 01, 2020Turkey121 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup miqsh të vjetër bashkohen për të qenë me tezen / gjyshen e tyre të dashur e cila u kujdes për ta kur ishin fëmijë për ditët e saj të fundit. Dhe gjërat ndërlikohen.

The Way We Are 2020 me Titra Shqip
Titulli origjinal Biz Böyleyiz
Vlerësimi IMDb 5.6 4,858 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 13 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The 33 (2015) me Titra Shqip
Anything’s Possible (2022) me Titra Shqip
The End of Us (2021) me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
In Bed (2005) me Titra Shqip
No Man of God (2021) me Titra Shqip
Jackie Chan Kung Fu Master (2009) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
Homebound (2022) me Titra Shqip
Love & Mercy (2015) me Titra Shqip
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
A Stork’s Journey (2017) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit