Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 118 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Way Back (2020) me Titra Shqip

The Way Back (2020) me Titra Shqip

Çdo humbje është një luftë tjetër.Mar. 05, 2020United States107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jack Cunningham dikur kishte një jetë plot premtime. Në shkollën e mesme ai ishte një fenomen basketbolli duke mbajtur një bursë universiteti, kur papritmas, për arsye të panjohura, vendosi të largohej nga bota e basketbollit, duke hequr dorë nga e ardhmja e tij e ndritur. Vite më vonë, Jack e gjen veten një hap larg shkatërrimit, i shkaktuar nga një humbje e papërshkrueshme, duke u mbytur në alkoolizmin që tashmë i kishte kushtuar një martesë dhe çdo shpresë tjetër për një jetë më të mirë. Kur iu ofrua mundësia për të stërvitur ekipin e tij të vjetër të basketbollit në shkollën e mesme, larg viteve të lavdisë së dikurshme, ai pa dëshirë pranon, duke befasuar vetëm veten e tij. Kur djemtë fillojnë të veprojnë si një ekip dhe si pasojë fitojnë, Jack beson se ai më në fund ka gjetur një arsye për të luftuar demonët që e kanë sjellë atë afër dënimit. Por a do të jetë kjo e mjaftueshme për të mbushur boshllëqet e tij, për të shëruar plagët e thella të së kaluarës së tij dhe për ta çuar atë në rrugën e shpengimit?

The Way Back (2020) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Way Back
Vlerësimi IMDb 6.7 37,614 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 622 vota

Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isJack Cunningham
Jack Cunningham
Melvin Gregg isMarcus Parrish
Marcus Parrish
Brandon Wilson isBrandon Durrett
Brandon Durrett
Will Ropp isKenny Dawes
Kenny Dawes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Untouchables (1987) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
River (2021) me Titra Shqip
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip
Tiger, Blood in the Mouth (2016) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
Monster (2018)
The Upper Hand (1966) me Titra Shqip
Half Brothers (2020) me Titra Shqip
She’s the Man (2006) me Titra Shqip