Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 327 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Water Man (2021)

The Water Man (2021)

May. 07, 2021United States92 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Gunner dhe nëna e tij kanë një lidhje të veçantë. Gruaja mbështet ëndrrat dhe aspiratat artistike të Gunner ndërsa babai i tij Amos, shpesh në rrugë, ka një vizion shumë të ndryshëm për të ardhmen e tij.

Babë e bir përpiqen të zgjidhin mosmarrëveshjet për jetën e qetë, por ndërsa përkeqësohet shëndeti i nënës, Gunner hidhet në të dy tekstet shkencore dhe alternative në kërkim të kurave të mundshme.

Kur Gunner dhe shoqja e tij rebele Jo zhduken në pyll në kërkim të Njeriut misterioz të Ujit dhe fuqive të tij shëruese, Amos duhet të zhytet në botën e djalit të tij për t’i gjetur dhe për t’i bashkuar pjesët e familjes së tij së bashku.

The Water Man (2021)
Titulli origjinal The Water Man
Vlerësimi IMDb 4.9 568 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 8 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Dinosaur World (2020) me Titra Shqip
Braveheart 1995
The Shepherd (2017) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
Escape to Victory (1981) me Titra Shqip
Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip
The Nest 2020
The Battle at Lake Changjin: Water Gate Bridge (2022) me Titra Shqip
Leave No Traces (2021) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Black Angel (2002) me Titra Shqip
The Hundred-Foot Journey (2014) me Titra Shqip