Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 544 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
The Wasteland (2022) me Titra Shqip

The Wasteland (2022) me Titra Shqip

Jan. 06, 2022Spain91 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lucía dhe djali i saj jetojnë të izoluar nga shoqëria në një vend të sheshtë ku praktikisht nuk ka jetë. Njësia e vogël familjare e formuar nga nëna dhe djali pothuajse nuk pret ndonjëherë vizitorë dhe qëllimi i tyre është të bëjnë një ekzistencë të qetë. Në fillim ata ia dalin, por shfaqja e një krijese misterioze e të dhunshme që fillon të ndjekë shtëpinë e tyre të vogël do ta vërë në provë marrëdhënien që i bashkon.

The Wasteland (2022) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal El páramo
Vlerësimi IMDb 4.6 2,531 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 64 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Elephant White (2011) me Titra Shqip
The Wrath of God (2022) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Albatross (2022) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020)
Vicious Fun (2021) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Flashdance (1983) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit