Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Wannabe (2015) me Titra Shqip

The Wannabe (2015) me Titra Shqip

Bazuar në histori të vërtetë.Dec. 04, 2015United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të fiksuar me figurën e John Gotti dhe të dashuruar marrëzisht, Tommy (Vincent Piazza) dhe Rose (Patricia Arquette) janë dy njerëz të zakonshëm nga New York që marrin momentin e tyre të lavdisë kur fillojnë të shënojnë goditje kundër elitës mafioze të qytetit.

The Wannabe (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Wannabe
Vlerësimi IMDb 5.1 1,559 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 26 vota

Regjizori

Nick Sandow
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip
Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
Under the Open Sky (2021) me Titra Shqip
Just My Luck (2006) me Titra Shqip
The Runner (2022) me Titra Shqip
Rise of the Footsoldier: Origins (2021) me Titra Shqip
Akilla’s Escape (2020) me Titra Shqip
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
The Alpines (2021) me Titra Shqip
The Outfit (2022) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit