Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 171 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Voyeurs (2021) me Titra Shqip

The Voyeurs (2021) me Titra Shqip

Deri ku do të shkoni për një shikim më shumë?Aug. 25, 2021USA117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Pippa dhe Thomas transferohen në apartamentin e tyre të ëndrrave, ata vërejnë se dritaret e tyre shikojnë drejtpërdrejt në apartamentin përballë – duke i ftuar ata të dëshmojnë marrëdhënien e paqëndrueshme të çiftit tërheqës matanë rrugës. Por ajo që fillon si një kuriozitet i thjeshtë kthehet në obsesion të plotë me pasoja gjithnjë e më të rrezikshme.

The Voyeurs (2021) me Titra Shqip
The Voyeurs (2021) me Titra Shqip
The Voyeurs (2021) me Titra Shqip
The Voyeurs (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Voyeurs
Vlerësimi IMDb 6 17,780 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 449 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The 11th Commandment (1986) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Memento (2000) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
Byzantium (2012) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
No Time to Die (2021) me Titra Shqip
Terrorizers (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit