Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 255 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
The Visitor (2022) me Titra Shqip

The Visitor (2022) me Titra Shqip

Ku shkon ai, vdekja e pason.Oct. 07, 2022USA86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një sërë tragjedish duke përfshirë vdekjen e vjehrrit të tij, Roberti dhe gruaja e tij Maia largohen nga shtëpia e tyre në Londër për t’u kthyer në shtëpinë e saj të fëmijërisë. Por kur Roberti zbulon një portret të vjetër në papafingo të një njeriu që është imazhi i tij i pështymës, ai zbret në një vrimë lepuri për të zbuluar identitetin e këtij doppelganger misterioz të njohur vetëm si vizitori. Nuk kalon shumë kohë derisa ai të kuptojë – ku shkon vizitori, vdekja pason.

The Visitor (2022) me Titra Shqip
The Visitor (2022) me Titra Shqip
The Visitor (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Visitor
Vlerësimi IMDb 4 533 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
Sympathy for Lady Vengeance (2005) me Titra Shqip
The Beta Test (2021) me Titra Shqip
The Forgotten Ones (2008) me Titra Shqip
Hunting Souls (2022) me Titra Shqip
Transference (2020)
Feral State (2021) me Titra Shqip
Warning (2021) me Titra Shqip
An Act of War (2015) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Aftermath (2021) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 3 (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit