Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 86 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Visit (2015) me Titra Shqip

The Visit (2015) me Titra Shqip

Askush nuk ju do si gjyshërit tuaj.Sep. 10, 2015USA94 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vëlla dhe motër dërgohen në fermën e largët të gjyshërve të tyre në Pensilvani për një javë, ku zbulojnë se çifti i moshuar është përfshirë në diçka thellësisht shqetësuese.

The Visit (2015) me Titra Shqip
The Visit (2015) me Titra Shqip
The Visit (2015) me Titra Shqip
The Visit (2015) me Titra Shqip
The Visit (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Visit
Vlerësimi IMDb 6.2 132,605 vota
Vlerësimi TMDb 6.291 3,980 vota

Regjizori

Aktorët

Olivia DeJonge isRebecca Jamison
Rebecca Jamison
Ed Oxenbould isTyler Jamison
Tyler Jamison
Kathryn Hahn isLoretta Jamison
Loretta Jamison
Ocean James isYoung Becca
Young Becca
Seamus Moroney isYoung Tyler
Young Tyler
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
Crisis 2021
Resident Evil (2002) me Titra Shqip
Species 1995
Bad Education (2004) me Titra Shqip
X-Men: The Last Stand 2006
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Megaboa (2021) me Titra Shqip
Attack on Finland (2021) me Titra Shqip
The Family (2021) me Titra Shqip
Recalled (2021) me Titra Shqip
Captive (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit