Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 174 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Vault (2017) me Titra Shqip

The Vault (2017) me Titra Shqip

Askush nuk është i sigurt.Sep. 01, 2017USA91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në përpjekje për të shpëtuar jetën e vëllait të tyre Michael, dy motrat Dillon – Leah dhe Vee – organizojnë një grabitje banke. Meqenëse ato nuk mbledhin mjaft para në depozitën e sipërme, me këshillën e menaxherit të bankës Ed Maas, ato nxitojnë në nivelin më të ulët. Këtu, megjithatë, ato bëjnë një zbulim të tmerrshëm. Dy motrat do të detyrohen të zgjedhin midis përballjes me policinë jashtë ose luftimit të forcave të tmerrshme të mbinatyrshme që popullojnë bodrumin e bankës.

The Vault (2017) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Vault
Vlerësimi IMDb 4.9 12,728 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 300 vota

Regjizori

Dan Bush
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hole (2001) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
Slaughter Hotel (1971) me Titra Shqip
As Above, So Below (2014) me Titra Shqip
Venom (2005) me Titra Shqip
Shutter Island (2010) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Twas the Night (2021) me Titra Shqip
Wolf (2021) me Titra Shqip
Collision (2022) me Titra Shqip
Need for Speed (2014) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit