Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 339 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Valet (2022) me Titra Shqip

The Valet (2022) me Titra Shqip

Asnjëherë mos gjykoni një çift nga kopertina e tyre.May. 11, 2022USA124 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ylli i filmit me famë botërore Olivia përballet me një katastrofë PR kur një paparac shkrep një foto të saj me të dashurin e saj të martuar, Vincent. Shërbëtori punëtor Antonio rastësisht shfaqet në të njëjtën foto dhe është regjistruar për të pozuar si i dashuri i ri i Olivia-s si një mbulesë. Ky mashtrim me Olivia-n e vë Antonion në qendër të vëmendjes dhe në kaosin e papritur.

The Valet (2022) me Titra Shqip
The Valet (2022) me Titra Shqip
The Valet (2022) me Titra Shqip
The Valet (2022) me Titra Shqip
The Valet (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Valet
Vlerësimi IMDb 6.7 3,850 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 111 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The After Party (2018) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Nicky Larson and the Cupid’s Perfume (2019) me Titra Shqip
Paws of Fury: The Legend of Hank (2022) me Titra Shqip
Vicious Fun (2021) me Titra Shqip
Senior Skip Day (2008) me Titra Shqip
Dasvi (2022) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
Zola (2021) me Titra Shqip
Shrek 5 (2022) me Titra Shqip
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
The Immigrant (1917) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit