Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Upper Hand (1966) me Titra Shqip

The Upper Hand (1966) me Titra Shqip

Mar. 02, 1966France94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Paris, një kontrabandist ari është në luftë me gangsterë të tjerë vendas që duan një pjesë të aksionit. Pastaj shfaqet turma dhe i bën gjërat më keq. Dhe një agjent i fshehtë i Departamentit të Thesarit të SHBA-së po përpiqet të depërtojë në biznesin e kontrabandës.

The Upper Hand (1966) me Titra Shqip
Titulli origjinal Du Rififi à Paname
Vlerësimi IMDb 6.1 565 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 27 vota

Regjizori

Aktorët

Jean Gabin isPaul Berger dit Paulo les Diam's
Paul Berger dit Paulo les Diam's
George Raft isCharles Binnaggio
Charles Binnaggio
Claudio Brook isMike Coppolano
Mike Coppolano
Marcel Bozzuffi isMarque Mal
Marque Mal
Mireille Darc isLili Princesse
Lili Princesse
Daniel Ceccaldi isLe commissaire Noël
Le commissaire Noël
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

VHS 94 (2021) me Titra Shqip
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip
Nocturama (2016) me Titra Shqip
The Hole (2001) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip
The Treacherous (2015) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
24 (2016) me Titra Shqip
Silverton Siege (2022) me Titra Shqip
Bota e Padukshme aka Invisible World (1987) Film Shqiptar
Land (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit