Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 367 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip

The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip

Nicolas Cage është Nick Cage.Apr. 20, 2022USA107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I paplotësuar kreativisht dhe përballë rrënimit financiar, Nick Cage duhet të pranojë një ofertë prej 1 milion dollarësh për të marrë pjesë në ditëlindjen e një superfanti të rrezikshëm. Gjërat marrin një kthesë jashtëzakonisht të papritur kur Cage rekrutohet nga një operativ i CIA-s dhe detyrohet të jetojë sipas legjendës së tij, duke kanalizuar personazhet e tij më ikonë dhe më të dashur në ekran për të shpëtuar veten dhe të dashurit e tij.

The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Unbearable Weight of Massive Talent
Vlerësimi IMDb 7.4 21,758 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 190 vota

Regjizori

Tom Gormican
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Saw (2004) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Thor (2011) me Titra Shqip
Survivor (2015) me Titra Shqip
Interceptor (2022) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
How I Fell in Love with a Gangster (2022) me Titra Shqip
American Sicario (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit