Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 392 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Twin (2022) me Titra Shqip

The Twin (2022) me Titra Shqip

Të keqen vetëm një nënë mund ta dojë.Apr. 06, 2022Estonia109 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Makthi më i keq i çdo prindi është vetëm fillimi për kalvarin e Rashelit, pasi pas një aksidenti tragjik, ajo dhe bashkëshorti i saj Anthony vendosin të shpërngulen në anën tjetër të botës për t’u fokusuar tek djali i tyre binjak i mbijetuar Elliot. Ajo që fillon si një kohë shërimi dhe izolimi në fshatin finlandez kthehet në një betejë të dëshpëruar për vetë shpirtin e djalit të tyre pasi një entitet që pretendon se është vëllai i tij binjak i vdekur merr përsipër Elliot – duke e vendosur Rachel në një udhëtim djallëzor për të zbuluar të vërtetën e tmerrshme. për djalin e saj binjak.

The Twin (2022) me Titra Shqip
The Twin (2022) me Titra Shqip
The Twin (2022) me Titra Shqip
The Twin (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Twin
Vlerësimi IMDb 5.1 789 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 8 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Son 2021
Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021 me Titra Shqip
Saw V (2008) me Titra Shqip
Wyrmwood: Apocalypse (2022) me Titra Shqip
Prowl (2010) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Stoker Hills (2022) me Titra Shqip
122 2019

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit