Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 104 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip

The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip

Jul. 08, 2021United Kingdom110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për udhëtimin e tyre të katërt së bashku për të zbuluar vende dhe receta, Rob dhe Steve u nisën për në Greqi. Ata do të kalojnë gadishullin grek gjatë e gjerë, duke lënë veten të frymëzohen nga Odisea e Homerit.

The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip
The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip
The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip
The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip
The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip
The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Trip to Greece
Vlerësimi IMDb 6.6 3,740 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Way Back (2020) me Titra Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Der Albaner aka The Albanian (2010) Film Shqiptar
Press Play (2022) me Titra Shqip
American Skin (2019) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
The Tender Bar (2021) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
A Broken Life (2007) me Titra Shqip
The Little Death (2014) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit