Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 846 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
The Treacherous (2015) me Titra Shqip

The Treacherous (2015) me Titra Shqip

May. 21, 2015South Korea133 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi hakmerret për vdekjen e nënës së tij, Princi Jonsan çmendet dhe bëhet tiran, duke i rrëmbyer vajzat e reja të provincave për t’i bërë konkubinat e tij. Vajzat e thjeshta të ministrave të pabindur detyrohen të mësojnë sekretet e praktikave seksuale përpara se t’i nënshtrohen një sërë testesh që vetëm njëra do t’i kalojë për të lindur një trashëgimtar të fronit. Ky sistem i shthurur në fakt kontrollohet nga këshilltari dhe miku i fëmijërisë së princit, Soong-jae, i cili dëshiron një status të ndryshëm shoqëror për veten dhe babain e tij. Kur bie në dashuri me një nga konkubinat, ai do të konsiderohet si tradhtar dhe do të kthehet në rebelin më të rrezikshëm.

The Treacherous (2015) me Titra Shqip
The Treacherous (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal 간신
Vlerësimi IMDb 6.1 1,425 vota
Vlerësimi TMDb 6 47 vota

Regjizori

Min Kyu-dong
Regjizori

Aktorët

Ju Ji-hoon isIm Sung-jae
Im Sung-jae
Kim Kang-woo isPrince Yeonsan
Prince Yeonsan
Lee You-young isSeoljungmae
Seoljungmae
Cha Ji-yeon isJang Nok-su
Jang Nok-su
Go Kyung-pyo isGrand Prince Jinseong
Grand Prince Jinseong
Seo Young-joo isyoung Im Sung-jae
young Im Sung-jae
Song Young-chang isYu Ja-gwang
Yu Ja-gwang
Jo Han-chul isPark Won-jong
Park Won-jong
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Three Thousand Years of Longing (2022) me Titra Shqip
God Bless America (2011) me Titra Shqip
Wild Child 2008
Suntan (2016) me Titra Shqip
Passing (2021) me Titra Shqip
Skin Trade (2014) me Titra Shqip
The Fountain (2006) me Titra Shqip
Safety 2020
Leave No Traces (2021) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Needle Boy (2016) me Titra Shqip
Into the Beat (2020)