Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 354 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Tinder Swindler (2022) me Titra Shqip

The Tinder Swindler (2022) me Titra Shqip

Dashuria moderne është një lojë e rrezikshme.Feb. 02, 2022United Kingdom114 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke u paraqitur si një manjat i pasur diamantësh, një mashtrues izraelit i josh gratë në internet dhe më pas i mashtron me miliona dollarë. Tani disa viktima planifikojnë shpagim.

The Tinder Swindler (2022) me Titra Shqip
The Tinder Swindler (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Tinder Swindler
Vlerësimi IMDb 7.4 12,368 vota
Vlerësimi TMDb 7 116 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vault (2019) me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
A Violent Man (2017) me Titra Shqip
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts (2022) me Titra Shqip
Untold: Malice at the Palace (2021) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Catch the Fair One (2022) me Titra Shqip
Haseen Dillruba (2021) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Small World (2021) me Titra Shqip
Becoming Warren Buffett (2017) me Titra Shqip