Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 398 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Time Capsule (2022) me Titra Shqip

The Time Capsule (2022) me Titra Shqip

Jul. 06, 2022Unknown105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në të ardhmen e afërt, një politikan i ri nga një humbje zgjedhore arratiset në shtëpinë e familjes së tij në liqen. Pushimet e tij janë ndërprerë nga shfaqja e dashurisë së tij të parë, e cila sapo është kthyer nga një udhëtim 20-vjeçar në hapësirë ​​dhe nuk është plakur asnjë ditë.

The Time Capsule (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Time Capsule
Vlerësimi IMDb 6.5 62 vota
Vlerësimi TMDb 5 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chateau Christmas (2020) me Titra Shqip
Fear and Loathing in Las Vegas (1998) me Titra Shqip
Ip Man: The Awakening (2022) me Titra Shqip
Minari (2021) me Titra Shqip
Never Gonna Snow Again (2020) me Titra Shqip
The Handmaiden (2016) me Titra Shqip
Dope (2015) me Titra Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
Palitan (2021) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Under Her Control (2022) me Titra Shqip
Flags of Our Fathers (2006) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit