Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 86 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
The Ties (2020) me Titra Shqip

The Ties (2020) me Titra Shqip

Oct. 01, 2020Italy100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Napoli në fillim të viteve 1980, Aldo dhe Vanda kalojnë një ndarje pasi ai zbulon tradhtinë e tij. Dy fëmijët e vegjël janë ndarë mes dy prindërve në një stuhi inati. Por lidhjet që i mbajnë njerëzit së bashku janë të pashmangshme, edhe pa dashuri. Tridhjetë vjet më vonë, Aldo dhe Vanda janë ende të martuar.

The Ties (2020) me Titra Shqip
The Ties (2020) me Titra Shqip
The Ties (2020) me Titra Shqip
The Ties (2020) me Titra Shqip
The Ties (2020) me Titra Shqip
The Ties (2020) me Titra Shqip
The Ties (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lacci
Vlerësimi IMDb 5.9 843 vota
Vlerësimi TMDb 7 85 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Riot Club (2014) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Demolition (2016) me Titra Shqip
Amnistia aka Amnesty (2012) Film Shqiptar
Monday (2021)
It Feels So Good (2019) me Titra Shqip
The Girl on the Mountain (2022) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Fury (2014) me Titra Shqip
Caught by a Wave 2021
The Outfit (2022) me Titra Shqip
Never Die Alone (2004) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit