Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 133 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Three Stooges (2012) me Titra Shqip

The Three Stooges (2012) me Titra Shqip

Thjesht thuaj Moe.Apr. 13, 2012USA92 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa përpiqeshin të shpëtonin jetimoren e tyre të fëmijërisë, Moe, Larry dhe Curly pa dashje pengohen në një komplot vrasjeje dhe përfundojnë duke luajtur në një reality show televiziv.

The Three Stooges (2012) me Titra Shqip
The Three Stooges (2012) me Titra Shqip
The Three Stooges (2012) me Titra Shqip
The Three Stooges (2012) me Titra Shqip
The Three Stooges (2012) me Titra Shqip
The Three Stooges (2012) me Titra Shqip
The Three Stooges (2012) me Titra Shqip
The Three Stooges (2012) me Titra Shqip
The Three Stooges (2012) me Titra Shqip
The Three Stooges (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Three Stooges
Vlerësimi IMDb 5.1 31,817 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 467 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Historias lamentables (2021) me Titra Shqip
Never Gonna Snow Again (2020) me Titra Shqip
A Walk in the Woods (2015) me Titra Shqip
Minions (2015) me Titra Shqip
The Immigrant (1917) me Titra Shqip
Groundhog Day (1993) me Titra Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
I Love Tropoja (2020) Film Shqiptar
A Christmas Story Christmas (2022) me Titra Shqip
Toy Story (1995) me Dublim Shqip
My Favorite Girlfriend (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit