Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 124 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip

The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip

Bazuar ne histori te vertete...May. 21, 2003USA98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi marrin një autostopist të ri të traumatizuar, pesë miq e gjejnë veten të përndjekur dhe të gjuajtur nga një vrasës me sharrë elektrike me zinxhir dhe familja e tij e vrasësve po aq psikopatikë.

The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Texas Chainsaw Massacre
Vlerësimi IMDb 6.2 140,791 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 2,072 vota

Regjizori

Kenny Bates
Regjizori

Aktorët

Jessica Biel isErin Hardesty
Erin Hardesty
Andrew Bryniarski isThomas Hewitt / Leatherface
Thomas Hewitt / Leatherface
R. Lee Ermey isSheriff Hoyt
Sheriff Hoyt
Lauren German isThe Hitchhiker
The Hitchhiker
Heather Kafka isHenrietta
Henrietta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Men (2022) me Titra Shqip
The Thing (1982) me Titra Shqip
The Green Inferno (2013) me Titra Shqip
Stigmata (1999) me Titra Shqip
Paranormal Activity (2007) me Titra Shqip
The Last Thing Mary Saw (2021) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
Titanic 666 (2022) me Titra Shqip
The Ordeal 2005
Fever Dream (2021) me Titra Shqip
Restart The Earth (2021) me Titra Shqip
Initiation (2021)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit