Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 477 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
The Takedown (2022) me Titra Shqip

The Takedown (2022) me Titra Shqip

Dy policë. Një rast. Asnjë e dhënë.May. 06, 2022France119 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Ousmane Diakité dhe François Monge janë dy policë me stile, prejardhje dhe karriera shumë të ndryshme. Dyshja e pamundur janë ribashkuar edhe një herë për një hetim të ri që i çon ata në të gjithë Francën. Ajo që dukej të ishte një marrëveshje e thjeshtë droge rezulton të jetë një çështje shumë më e madhe kriminale e mbështjellë në rrezik dhe komedi të papritur.

The Takedown (2022) me Titra Shqip
The Takedown (2022) me Titra Shqip
The Takedown (2022) me Titra Shqip
The Takedown (2022) me Titra Shqip
The Takedown (2022) me Titra Shqip
The Takedown (2022) me Titra Shqip
The Takedown (2022) me Titra Shqip
The Takedown (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Loin du périph
Vlerësimi IMDb 5.4 13 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 35 vota

Regjizori

Aktorët

Omar Sy isOusmane Diakhité
Ousmane Diakhité
Laurent Lafitte isFrançois Monge
François Monge
Flavie Péan isMme Brunner
Mme Brunner
Sylvia Bergé isChefe de la Crim'
Chefe de la Crim'
Djimo isDjimo
Djimo
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Semper Fi (2019) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
Kiss of the Dragon (2001) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Raging Fire (2021) me Titra Shqip
Unhuman (2022) me Titra Shqip