Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 168 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Swarm (2020) me Titra Shqip

The Swarm (2020) me Titra Shqip

Oct. 14, 2020France101 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Virginie jeton në një fermë me fëmijët e saj Laura dhe Gaston, duke rritur karkaleca për përmbajtjen e tyre të lartë të proteinave. Sidoqoftë, gjërat nuk shkojnë ashtu siç ajo do të donte, paratë janë të pakta, problemet praktike po rriten, tensionet me fëmijët janë në axhendë dhe diskutimet me fqinjët nuk mungojnë. Por gjithçka ndryshon ditën kur zbulon se karkalecat kanë një pasion të çuditshëm për gjakun.

The Swarm (2020) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal La Nuée
Vlerësimi IMDb 5.3 4,641 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 187 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The White Tiger (2021)
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Paper Spiders (2021)
Inland Empire 2006
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
C’mon C’mon (2021) me Titra Shqip
Lantern’s Lane (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit