Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 279 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Survivor (2022) me Titra Shqip

The Survivor (2022) me Titra Shqip

Disa luftojnë për të fituar. Ai luftoi për të jetuar.Apr. 07, 2022Canada129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Harry Haft është një boksier që luftoi të burgosurit e tjerë në kampet e përqendrimit për të mbijetuar. I përhumbur nga kujtimet dhe faji i tij, ai përpiqet të përdorë luftime të profilit të lartë kundër legjendave të boksit si Rocky Marciano si një mënyrë për të gjetur përsëri dashurinë e tij të parë.

The Survivor (2022) me Titra Shqip
The Survivor (2022) me Titra Shqip
The Survivor (2022) me Titra Shqip
The Survivor (2022) me Titra Shqip
The Survivor (2022) me Titra Shqip
The Survivor (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Survivor
Vlerësimi IMDb 6.9 980 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 11 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Born of Hope (2009) me Titra Shqip
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
Simchas and Sorrows (2022) me Titra Shqip
Tracks (2013) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Surge (2020) me Titra Shqip
Respect the Jux (2022) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Frailty (2001) me Titra Shqip
The Resistance Banker (2018) me Titra Shqip
The Wrath of God (2022) me Titra Shqip
Victoria Gotti: My Father’s Daughter (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit