Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 752 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip

The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip

Pasioni, paratë, sekretet vrasëse.Aug. 26, 2022Unknown90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua e sapomartuar lë burrin e saj të pasur për një të dashur që zhduket në mënyrë misterioze. Gjërat fillojnë të zbërthehen dhe bëhen të rrezikshme për jetën në një udhëtim në pasurinë e familjes së burrit.

The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip
The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip
The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip
The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip
The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip
The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip
The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Stranger in Our Bed
Vlerësimi IMDb 7.7 99 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Watcher (2022) me Titra Shqip
Matchstick Men (2003) me Titra Shqip
Lou (2022) me Titra Shqip
Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
Air (2015) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
Ong Bak: Muay Thai Warrior (2003) me Titra Shqip
The Devil’s Hand (2014) me Titra Shqip
Hot Seat (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit