Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 136 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip

The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip

Sep. 17, 2020Italy104 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Pas një aksidenti të rëndë në punë, Giuseppe është i papunë. Djali i tij Antò ëndërron të jetë një arkeolog dhe mendon se syri i qelqtë i babait të tij është shenjë e një superfuqie. Ata kanë qenë vetëm pasi Anxhela, një nënë dhe grua e dashur, vdiq nga një sëmundje ndërsa punonte në ara. Pa shtëpi, i detyruar të kërkojë punë dhe azil në një qytet tendë së bashku me punëtorët e tjerë sezonalë, Xhuzepe ka ende forcën për ta mbajtur Anto pranë tij në mbrëmje dhe për t’i treguar atij një histori. Ai i premtoi atij se një ditë do ta kthejë nënën e tij dhe do ta respektojë këtë premtim, me çdo çmim.

The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip
The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spaccapietre
Vlerësimi IMDb 5.9 150 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Every Thing Will Be Fine (2015) me Titra Shqip
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Tiger, Blood in the Mouth (2016) me Titra Shqip
A Broken Life (2007) me Titra Shqip
Curiosa (2019) me Titra Shqip
Good Time Max (2008) me Titra Shqip
Marvelous and the Black Hole (2022) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
Payne & Redemption (2022) me Titra Shqip
Amy George (2011) me Titra Shqip