Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Star (2017) me Titra Shqip

The Star (2017) me Titra Shqip

Nov. 15, 2017USA86 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një gomar i vogël por i guximshëm dhe miqtë e tij kafshë bëhen heronjtë e pakënduar të historisë më të madhe të treguar ndonjëherë, Krishtlindjeve të para.

The Star (2017) me Titra Shqip
The Star (2017) me Titra Shqip
The Star (2017) me Titra Shqip
The Star (2017) me Titra Shqip
The Star (2017) me Titra Shqip
The Star (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Star
Vlerësimi IMDb 6.2 8,117 vota
Vlerësimi TMDb 6.169 429 vota

Regjizori

Aktorët

Steven Yeun isBo (voice)
Bo (voice)
Keegan-Michael Key isDave (voice)
Dave (voice)
Aidy Bryant isRuth (voice)
Ruth (voice)
Oprah Winfrey isDeborah (voice)
Deborah (voice)
Tyler Perry isCyrus (voice)
Cyrus (voice)
Gina Rodriguez isMary (voice)
Mary (voice)
Zachary Levi isJoseph (voice)
Joseph (voice)
Kelly Clarkson isLeah (voice)
Leah (voice)
Christopher Plummer isKing Herod (voice)
King Herod (voice)
Tracy Morgan isFelix (voice)
Felix (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Top Gun (1986) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Bumblebee 2018
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
Thor: Love and Thunder (2022) me Titra Shqip
Avengers Confidential: Black Widow & Punisher (2014) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Time of Secrets (2007) me Titra Shqip
Jumper 2008 me Titra Shqip
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit