Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Speak (2011) me Titra Shqip

The Speak (2011) me Titra Shqip

Jan. 06, 2011Unknown83 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ekip i vogël televiziv hyn në hotelin më të përhumbur në SHBA për të filmuar një seri në internet mbi gjërat paranormale. Me ndihmën e një mediumi vendas amerikan, ata performojnë “The Speak”, një ceremoni që nxjerr më shumë shpirtra dhe demonë sesa ekuipazhi pazar.

The Speak (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Speak
Vlerësimi IMDb 5.6 1,645 vota
Vlerësimi TMDb 3.5 11 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stoker (2013) me Titra Shqip
Silent Hill (2006) me Titra Shqip
The Long Night (2022) me Titra Shqip
Evil Dead II 1987 me titra shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip
The Secret of Sinchanee (2021) me Titra Shqip
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) me Titra Shqip
Caged (2010) me Titra Shqip
Infection (2004) me Titra Shqip
Resident Evil (2002) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit