Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 135 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip

The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip

Oct. 29, 2021Ireland106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas marrëdhënies së saj të trazuar me një burrë të moshuar karizmatik dhe manipulues, Julie fillon të zgjidhë dashurinë e saj të madhe për të në realizimin e filmit të saj të diplomimit, duke ndarë faktet nga fiksioni i tij i ndërtuar me hollësi.

The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip
The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip
The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip
The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip
The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Souvenir: Part II
Vlerësimi IMDb 7.5 1,408 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 14 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Make It Happen 2008
Memories of Murder (2003) me Titra Shqip
Antares (2004) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Caught by a Wave 2021
Argo (2012) me Titra Shqip
Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Magic Mike (2012) me Titra Shqip
A Journal for Jordan (2021) me Titra Shqip
I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Blade Runner 2049 (2017) me Titra Shqip