Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 407 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip

The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip

Jeto pa frikë. Dashuro pafund.Feb. 11, 2022USA103 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së motrës së saj të madhe Bailey, ndryshe nga ajo dhe shumë më ekstroverte, Lennon Walker, e njohur si Lennie ose Len, një muzikante e re, e tërhequr dhe e turpshëme, përpiqet të rindërtojë pjesët e jetës së saj dhe t’u japë kuptim gjërave.

The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Sky Is Everywhere
Vlerësimi IMDb 6.7 11 vota
Vlerësimi TMDb 7 3 vota

Regjizori

Aktorët

Grace Kaufman isLennie Walker
Lennie Walker
Jacques Colimon isJoe Fontaine
Joe Fontaine
Cherry Jones isGram Walker
Gram Walker
Jason Segel isBig Walker
Big Walker
Madisyn Wood isYoung Lennie
Young Lennie
Tyler Lofton isMarcus Fontaine
Marcus Fontaine
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
Safety 2020
Soul (2020)
Aladdin (2019) me Titra Shqip
BlacKkKlansman (2018) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
Bajirao Mastani (2015) me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
Schindler’s List (1993) me Titra Shqip
Saving Paradise (2021) me Titra Shqip