Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 171 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip

The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip

Oct. 28, 2021Denmark107 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Më 21 mars 1945, Forcat Ajrore Mbretërore Britanike u nisën për një mision për të bombarduar selinë e Gestapos në Kopenhagë. Bastisja pati pasoja fatale pasi disa nga bombarduesit shënjestruan aksidentalisht një shkollë dhe më shumë se 120 njerëz u vranë, 86 prej të cilëve ishin fëmijë.

The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
The Shadow in My Eye (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Skyggen i mit øje
Vlerësimi IMDb 7.3 6,227 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 151 vota

Regjizori

Ole Bornedal
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wind River (2017) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
The Princess Switch: Switched Again (2020) me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Erotica 2022 (2020) me Titra Shqip
Sunrise in Heaven (2019) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Poseidon 2006
Those Who Walk Away (2022) me Titra Shqip
Flashdance (1983) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit