Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 141 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Secret of Sinchanee (2021) me Titra Shqip

The Secret of Sinchanee (2021) me Titra Shqip

Sekreti është varrosur brenda.Oct. 08, 2021Unknown115 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një shofer kamioni industrial që vuan nga pagjumësia kthehet në shtëpinë e tij të fëmijërisë pas vdekjes së parakohshme të babait të tij, për të zbuluar se një prani paranormale ka jetuar në shtëpi dhe ka përndjekur tokën e shenjtë ku ajo ishte ndërtuar.

The Secret of Sinchanee (2021) me Titra Shqip
The Secret of Sinchanee (2021) me Titra Shqip
The Secret of Sinchanee (2021) me Titra Shqip
The Secret of Sinchanee (2021) me Titra Shqip
The Secret of Sinchanee (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Secret of Sinchanee
Vlerësimi IMDb 6.8 2,071 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 10 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rabid (2019) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
4bia (2008) me Titra Shqip
Saw III (2006) me Titra Shqip
Insidious: The Dark Realm (2022) me Titra Shqip
Tethered (2022) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Dark Summer (2015) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
Life (2017) me Titra Shqip
Dogface: A Trap House Horror (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit