Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 202 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
The Scrapper (2021) me Titra Shqip

The Scrapper (2021) me Titra Shqip

Oct. 01, 2021USA87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Xhejk bën një jetë të qetë duke u kujdesur për familjen e tij derisa ai ndiqet nga kriminelët e dhunshëm Punxhabi dhe Meksikanë pas një grabitjeje të dështuar.

The Scrapper (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Scrapper
Vlerësimi IMDb 6.3 525 vota
Vlerësimi TMDb 6 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip
Ships in the Night: A Martha’s Vineyard Mystery (2021) me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Paris, 13th District (2021) me Titra Shqip
Tigers (2021) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
The Father Who Moves Mountains (2021) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
The Rite (2011) me Titra Shqip
Samson (2018) me Titra Shqip
Torbaaz (2020) me Titra Shqip