Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Sandman (2017) me Titra Shqip

The Sandman (2017) me Titra Shqip

Mos bini në gjumëOct. 14, 2017USA90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një përbindësh nga makthet e një vajze të vogël vjen në jetë dhe sulmon këdo që do ta dëmtonte atë.

The Sandman (2017) me Titra Shqip
The Sandman (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Sandman
Vlerësimi IMDb 4.3 1,720 vota
Vlerësimi TMDb 5.368 68 vota

Regjizori

Aktorët

Tobin Bell isValentine
Valentine
Amanda Wyss isDr. Amanda Elliott
Dr. Amanda Elliott
Ricco Ross isDetective Price
Detective Price
Morgana Ignis isThe Sandman
The Sandman
Lyn Alicia Henderson isAbigail Farmer
Abigail Farmer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Let Us Prey (2014) me Titra Shqip
The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
The Innocents (2021) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
Dogface: A Trap House Horror (2021) me Titra Shqip
Ditched (2021) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Valley of the Dead (2022) me Titra Shqip
As Above, So Below (2014) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit