Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 169 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Sacrifice (2020) me Titra Shqip

The Sacrifice (2020) me Titra Shqip

Oct. 23, 2020China122 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1953, Lufta Koreane po hyn në fazën përfundimtare. Ushtria Popullore Vullnetare e Kinës ka nisur betejën e fundit të madhe në Kumsong. Në mënyrë që të mbërrijnë në fushëbetejë në kohë dhe të japin forcë të mjaftueshme në vijën e frontit Kumsong, ushtarët duhet të mbrohen kundër bombardimeve të pafundme të bombarduesve armik dhe të garojnë me kohën për të riparuar urat, të gjitha në kushtet e mungesës së furnizimit dhe  pajisjet inferiore.

Historia e thënë rrallë shpaloset ngadalë.

The Sacrifice (2020) me Titra Shqip
The Sacrifice (2020) me Titra Shqip
The Sacrifice (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 金刚川
Vlerësimi IMDb 5.6 664 vota
Vlerësimi TMDb 6 14 vota

Regjizori

Guan Hu
Regjizori

Aktorët

Zhang Yi isZhang Fei
Zhang Fei
Wu Jing isGuan Lei
Guan Lei
Li Jiuxiao isLiu Hao
Liu Hao
Vision Wei isYan Rui
Yan Rui
Deng Chao isGao Fulai
Gao Fulai
Oho Ou is七连长
七连长
Liu Xianda is哈喇子
哈喇子
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jackie Chan Kung Fu Master (2009) me Titra Shqip
The Crossing (2020) me Titra Shqip
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) me Titra Shqip
The Boondock Saints 1999
UFO (2018) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
Injustice (2021) me Titra Shqip
The Electrical Life of Louis Wain (2021) me Titra Shqip
Diabolik (2021) me Titra Shqip
The 355 (2022) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Thor (2011) me Titra Shqip